| ημιτονοειδής δύναμη | 32000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |
| Δύναμη | 6KN |
|---|---|
| Τύπος | Πρότυπο JIS D1601 |
| Τύπος | Ηλεκτρομαγνητικά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Εφαρμογή | οδήγησε |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Κάθετη |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη δόνησης | 3000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | 3 άξονας |
| Τρόπος δόνησης | Ημίτονο τυχαίο |
| Μετατόπιση | 25 χιλ. |
| Διάμετρος της κίνησης της σπείρας | 230mm |
| Δύναμη δονήσεων | 3KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | 3 Άξονας |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία λιθίου |
| Συχνότητα | 5~3500Hz |
| Ταχύτητα | 1,6 m/s |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Κάθετη |
| Επιτάχυνση | 100γρ |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1,8 m/s |
| Εκτόπισμα | 65 mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 500 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δόνηση | 3 άξονας |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος πίνακα | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστο φορτίο | 450 κιλά |
| Εφαρμογή | Μπαταρία |
| ημιτονοειδής δύναμη | 30000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0 m/s |
| Εκτόπισμα | 75 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 500 κιλά |