| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Ετικέτα | ΑΣΛΙ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πακέτο |
| Κατεύθυνση δονήσεων | 3 Άξονας |
| Πρότυπο Δοκιμής | ista 2a |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Πίνακας ολίσθησης | 600*600 χλστ |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Άξονας Z |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
| πρότυπο δοκιμής | IEC62133 |
| δοκιμή σοκ | μισό - sinus, τραπεζοειδές, κύμα δοντιού πριονιστήρα |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 5-3500hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810F |
| Πίνακας ολίσθησης | 600*600 χιλιοστά |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | Άξονας Z |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
| Πρότυπο Δοκιμής | IEC62133 |
| δοκιμή σοκ | μισό - sinus, τραπεζοειδές, κύμα δοντιού πριονιστήρα |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| δύναμη δόνησης | 6KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 5-3500Hz |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |
| Πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810F |
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετος ή οριζόντιος |
|---|---|
| κύμα δόνησης | Ημίτονο και τυχαίος |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Μέγεθος πίνακα | 600*600 χλστ |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Δύναμη ημιτόνου | 6000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 25mm |
| Συχνότητα | 3~3500Hz |
| Φόρτωση | 180KG |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 3000Hz |
| φόρτωση | 270 κιλά |