| Εφαρμογή | materila, αυτοκινητικά μέρη, συσκευασία, προϊόντα σπιτικού |
|---|---|
| Τάση | 380V |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστικές, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκίνητες, ανταλλακτικά, ηλεκτρονική, αερο |
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | 3 Άξονας |
| Τρόπος δονήσεων | Ημίτονο τυχαίο |
| Μετατόπιση | 25~100mm |
| Διάμετρος της κίνησης της σπείρας | 150~870mm |
| Δύναμη δόνησης | 3000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | 3 άξονας |
| Τρόπος δόνησης | Ημίτονο τυχαίο |
| Μετατόπιση | 25 χιλ. |
| Διάμετρος της κίνησης της σπείρας | 230mm |
| τυχαία δύναμη | 20kN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Κατακόρυφος + οριζόντια δόνηση |
| Μαξ. Φορτίο | 300 κιλά |
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Εφαρμογή | μπαταρία, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| πρότυπο δοκιμής | Mil-STD πρότυπα |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δοκιμή | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| Δύναμη sinus | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~2800HZ |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Ψηλή δόνηση |
| Ισχύς | 380v 3 φάση |
| πρότυπο | MIL, IEC, ASTM |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μέρη οχημάτων |
| Χρήση | δοκιμή δόνησης |
| Συχνότητα | 2800hz |
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~2800 Hz |
| ταχύτητα | 1.8 m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| επιτάχυνση | 100g |