| Δύναμη | 6KN |
|---|---|
| πρότυπο | Πρότυπο JIS D1601 |
| Τύπος | Ηλεκτρομαγνητικά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 3000Hz |
| φόρτωση | 270 κιλά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Ετικέτα | ΑΣΛΙ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 1000kgf |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3500Hz |
| Υλικό τραπεζιού | Σύνθετα αλουμινίου |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| δοκιμές δόνησης | Ημίτονο και τυχαίος |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| κατεύθυνση δονήματος | Άξονας XYZ |
|---|---|
| κύμα δόνησης | Τυχαίο ημίτονο |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Μέγεθος πίνακα | 800*800mm |
| Εφαρμογή | ηλεκτρονικά μέρη |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 300 κιλά |
| κύμα δόνησης | Ημίτονο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συσκευή |
| επιτάχυνση | 100g |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| ελεγκτής | ΒΕΝΖΟ |
| δύναμη ημιτόνου | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8 m/s |
| Μετατόπιση | 65mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 500Kg |
| Δύναμη του αέρα | 20000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |