| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κάθετη οριζόντια δόνηση |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 3000Hz |
| Φόρτωση | 270 κιλά |
| μέθοδος δόνησης | Δόνηση &Random ημιτόνου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικά μέρη |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Μέγ. Ταχύτητα | 1.8m/s |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη sinus | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8 m/s |
| μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| πρότυπο | ES-10 |
|---|---|
| Δύναμη ημιτόνου | 10000N |
| Συχνότητα | 3-3000Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Όνομα προϊόντων | Πίνακας δονητών δόνησης |
|---|---|
| πρότυπο | ES-10 |
| Συχνότητα | 3hz έως 2000 Hz |
| Επιτραπέζιο μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη δονήσεων | 3000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | ηλεκτρονικά μέρη |
| Άλλο όνομα | Πίνακας δονητών δόνησης |
| Δοκιμή | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300kg |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| φόρτωση | 300 κιλά |