| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300kg |
| Δύναμη δονήσεων | 10KN |
|---|---|
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μέγιστο φορτίο | 270 κιλά |
| Εφαρμογή | Συσκευή |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500hz |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετη ή x,y,z |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500hz |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετη ή x,y,z |
| Εφαρμογή | εργαστήριο και βιομηχανικός |
|---|---|
| Δύναμη δονήσεων | 20000N |
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| επιτάχυνση | 100g |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| Δύναμη sinus | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 180KG |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη sinus | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8 m/s |
| μετατόπιση | 65mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |