| sine force | 60000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 250kg |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετη οριζόντια δόνηση |
| Ισχύς | 380v 3 φάση |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | ΚΑΕ |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Υλικό συσκευασίας | Κουτί από πολυχοιρινό |
| Δονήσεις | Οριζόντια και κατακόρυφη |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Επιτάχυνση | 100G |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Δύναμη του αέρα | 60000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| δύναμη ημιτόνου | 60000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51mm |
| συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300kg |
| δύναμη δόνησης | 6000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | 3 άξονας |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Δύναμη sinus | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 180 κιλά |