| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Ετικέτα | ΑΣΛΙ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500hz |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 80mm ή προσαρμοσμένος |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετη ή x,y,z |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | XYZ Τρεις Άξονες |
| Συχνότητα | 5~3500 Hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500hz |
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 80mm ή προσαρμοσμένος |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετη ή x,y,z |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| φόρτωση | 270 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 40KN |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |