| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3hz σε 2500hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Άμεσα | Χ, Υ, ζ |
| Επιτάχυνση | 100G |
| πρότυπο | MIL, IEC, ASTM |
|---|---|
| Εφαρμογή | Smartphones, κινητό τηλέφωνο, συστατικά |
| Χρήση | δοκιμή δόνησης |
| Συχνότητα | 3500hz |
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη του αέρα | 60000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 250 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 25 χιλιοστών |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| φόρτωση | 180 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 3000Hz |
| φόρτωση | 270 κιλά |
| δύναμη ημιτόνου | 10000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κάθετη δόνηση |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z κραδασμούς |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 3000Hz |
| ημιτονοειδής δύναμη | 50000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z κραδασμούς |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 2700Hz |
| Δύναμη sinus | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |