| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
|---|---|
| πρότυπο δοκιμής | Mil-STD-810F |
| Ειδικότητα | ημίτονο και τυχαία δοκιμή κλονισμού |
| Δύναμη δονήσεων | 30000N |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 3000N~150000N |
|---|---|
| Διάσταση | 730*550*650mm L*W*H ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος πίνακα | 300*300 χλστ |
| Εφαρμογή | Τμήματα αυτοκινήτων |
| Δύναμη | AC380V, 3 φάση 5 γραμμές |
| Δύναμη του αέρα | 10KN |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | 5 Hz σε 3000Hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετη δόνηση Vibration+Horizontal |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Κάθετη |
|---|---|
| Επιτάχυνση | 100g |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 3.5 κιλά |
| Συχνότητα | 5Hz~ 3500Hz |
| Χρήση | δοκιμή δόνησης υψηλής συχνότητας |
| Πρότυπο Δοκιμής | UN38.3, IEC62133, JIS Δ 1601, MIL-STD-810G |
|---|---|
| Εφαρμογή | Λι-ιονικές ενότητες μπαταριών |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Χ, Υ, Ζ ΤΡΙΑΞΩΝΙΚΌΣ |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό έλεγχο |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Διάσταση | 500 χιλ. X.500 χιλ. X.500 χιλ. |
| Περιοχή συχνοτήτων | 10 Hz - 2000 Hz |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz σε 3000Hz |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 51 χιλιοστά |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 14 κιλά |
| Κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| sine force | 3000N~150000N |
|---|---|
| dimension | 730*550*650mm L*W*H or customized |
| table size | 300*300mm |
| application | Auto Parts |
| power | AC380V,3 phase 5 lines |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| Τύπος | Υψηλή συχνότητα |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Πακέτο |
| price | affordable |