| Λειτουργία | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
|---|---|
| Ανώτατο Armature μέγεθος | 450 χιλιοστά |
| επιτάχυνση | 100 G |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | 300 κιλά |
| Εφαρμογή | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, ΜΈΡΗ ΑΥΤΟΚΙΝΉΤΟΥ, ΜΠΑΤΑΡΙΑ |
| Δύναμη | 380V, 3 φάσεις |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | 5~3500Hz |
| πρότυπο δοκιμής | MIL-STD-202 Μέθοδος 213 |
| Δονήσεις | Βόρειος και οριζόντιος |
| Μέγεθος πίνακα | 600x600 χιλιοστά |
| Λειτουργία | Ημιτονοειδής δοκιμή δόνησης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τμήματα αυτοκινήτων |
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| πρότυπο δοκιμής | ISO 16750-3 |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ετικέτα | ΑΣΛΙ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Δύναμη | 380V, 3 φάσεις |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Δύναμη sinus | 2000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Ψηλή δόνηση |
| Ισχύς | 380v 3 φάση |
| ημιτονοειδής δύναμη | 32000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη του αέρα | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 180 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 30000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Μπαταρία |
| Συχνότητα | 3 ~ 2500Hz |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Κάθετη |
| Επιτάχυνση | 100γρ |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |