| Δύναμη του αέρα | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετες δονήσεις ή x,y,z |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| Δύναμη sinus | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετες δονήσεις ή x,y,z |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη sinus | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| δύναμη ημιτόνου | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Υλικό συσκευασίας | Κουτί από πολυχοιρινό |
| Δονήσεις | Οριζόντια και κατακόρυφη |
| δύναμη ημιτόνου | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Μέγιστη επιτάχυνση θωράκισης | 100 G |
|---|---|
| Σχήμα | Σειρά ES |
| Πεδίο συχνότητας | 3 Hz - 2.000 Hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | 300 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| δύναμη δόνησης | 30000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Μέγεθος πίνακα | 1000*1000mm |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz έως 3500 Hz |
|---|---|
| Μέγιστη επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μέγιστη ταχύτητα | 1.6m/s |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 25 χιλιοστών |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |