| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz έως 3500 Hz |
|---|---|
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μέγιστο. ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 1.6m/s |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 25 χιλιοστών |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz έως 3500 Hz |
|---|---|
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μέγιστο. ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 1.6m/s |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 25 χιλιοστών |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |
| Επιτάχυνση | 100 γρ |
| Συχνότητα | 3 ~ 3000Hz |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετη οριζόντια δόνηση |
| Ισχύς | 380v 3 φάση |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| frequency | 3~3500HZ |
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical+horizontal vibration |
| power | 380v 3 phase |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Κατεύθυνση δόνησης | οριζόντια δόνηση |
| Κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Αισθητήρας επιτάχυνσης | 1 τεμ |
| Εφαρμογή | Υλικά, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, προϊόντα οικιακής χρήσης |
|---|---|
| Τάση | 380V |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες Βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστική βιομηχανία, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκινητοβιομηχανία, ανταλλακτικά |
| δύναμη ημιτόνου | 10000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κάθετη δόνηση |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| Εφαρμογή | Materila, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, οικιακά προϊόντα |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, Διαδικτυακή υποστήριξη, Μηχανικοί διαθέσιμοι για σέρβις μηχανημάτων στο ε |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, πολιτική, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκίνητα, ανταλλακτικά, ηλεκτρονικά, αερο |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |